استاندار خوزستان در جریان این بازدید در گفتگو با خبرنگاران گفت: ظرفیت های زیادی در حوزه های مختلف به خصوص در زمینه گردشگری و کشاورزی در دزپارت وجود دارد.

وی افزود: شهرستان دزپارت با توجه به داشتن زمین های حاصلخیز و آب فراوان، برای کشت داروهای گیاهی که منشا اثر برای کارخانه های داروسازی و طب ملی و اسلامی است از پتانسیل خوبی برخوردار است.

حسینی محراب ادامه داد: برای کشت های گلخانه ای و خوشه های کسب و کار مباحثی با فرماندار مطرح شد و امیدواریم یک فضای جدیدی برای کار و اشتغال جوانان منطقه داشته باشیم.

حسینی محراب خاطرنشان کرد: در بازدید امروز مدیران استان از جمله مدیران بهداشت و درمان، راه و شهرسازی، آب و فاضلاب، آب و برق، کشاورزی و تقریبا همه مدیرانی که در دهدز نماینده دارند و میتوانند بخش زیادی از کارها و مشکلات مردم را رفع نمایند حضور یافتند.

استاندار خوزستان ابراز امیدواری کرد: انشاالله در نشستی که امروز در فرمانداری برگزار میشود بتوانیم بخشی از معضلات و مشکلات مردم را با نظر مدیران بخش مربوطه حل کنیم؛ البته مسیرهایی همچون مسیر دهدز به کارون ۳ و مسیر روستاهای سادات حسینی مورد بازدید قرار گرفت و بخشی از مشکلات بررسی شد و انشاالله در قالب شورای برنامه ریزی استان این مسائل پیگیری خواهد شد.

حسینی محراب اظهار داشت: امیدواریم این سفر برای حل مشکلات آب و برق مردم دهدز بویژه مردم ساکن در روستاهای حاشیه دریاچه سد کارون ۳ که به خاطر جابجایی منازل خود این مشکلات برایشان ایجاد شده منشا اثر باشد و اگر این معضل حل شود بخش کشاورزی رشد مضاعفی خواهد داشت و نتیجه آن برای همه مردم استان میمون و مبارک خواهد بود.

گفتنی است استاندار خوزستان در سفر امروز خود به دزپارت از پروژه های این شهرستان شامل پل سه بلوطک روستاهای سادات حسینی و تونل روستای چارده به کارون ۳ بازدید کرد.

تونل روستای چارده به کارون ۳، شهرستان ایذه را به لردگان در استان چهارمحال و بختیاری وصل میکند و انتظار میرود تا دو سال آینده به اتمام برسد.

استاندار خوزستان: حل مشکل مردم ساکن در روستاهای حاشیه دریاچه سد کارون ۳ در دستور کار قرار دارداستاندار خوزستان: حل مشکل مردم ساکن در روستاهای حاشیه دریاچه سد کارون ۳ در دستور کار قرار دارداستاندار خوزستان: حل مشکل مردم ساکن در روستاهای حاشیه دریاچه سد کارون ۳ در دستور کار قرار دارداستاندار خوزستان: حل مشکل مردم ساکن در روستاهای حاشیه دریاچه سد کارون ۳ در دستور کار قرار دارداستاندار خوزستان: حل مشکل مردم ساکن در روستاهای حاشیه دریاچه سد کارون ۳ در دستور کار قرار دارد

 پایان گزارش/