پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

اختصاص اعتبار برای افزایش ظرفیت خوابگاه‌های دانشگاه صنعتی دزفول 

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول از اختصاص اعتبار برای افزایش ظرفیت خوابگاه‌های این دانشگاه برای سال تحصیلی آینده خبر داد.  

به گزارش گروه شهرستانی جوانان خوز، سیدحسام کابلی به انجام تعمیرات و بهسازی خوابگاه‌های دانشگاه صنعتی دزفول در تابستان اشاره کرد و گفت: بازه زمانی تابستان فرصت مناسبی برای بهسازی زیرساخت‌های رفاهی دانشگاه است و به این منظور و با توجه به کمبود فضای خوابگاهی برای پسران در دانشگاه دزفول، امسال ظرفیت خوابگاهی پسران حداقل ۶۰ نفر افزایش یافت.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ظرفیت خوابگاهی دانشگاه جندی شاپور دزفول یکهزار و ۲۰۰ نفر است، افزود: خوابگاه‌های دختران و پسران در تابستان تعمیر و بهسازی شدند و اکنون بهسازی سیستم فاضلاب و خرید تجهیزات جدید نیز در حال انجام است و امیدواریم تا مهرماه تجهیزات جدیدی به خوابگاه‌ها اضافه شود.

کابلی با اشاره به اعتبارات در نظر گرفته شده برای بهسازی زیرساخت‌های خدماتی رفاهی دانشگاه، ادامه داد: اعتبار در نظر گرفته شده برای تعمیر و تجهیز خوابگاه‌ها و سلف دانشگاه، بیش از ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان است.

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول می‌گوید: مرحله دوم اعتبار که برای این کار تخصیص‌یافته، حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیون تومان خواهد بود، که تاکنون عملی نشده است.

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول اضافه کرد: سلف سرویس دانشگاه نیز به تجهیزاتی نیاز دارد که در حال خریداری هستیم و بدین ترتیب سلف دانشگاه تقریبا نیمه صنعتی می‌شود و تلاش می‌کنیم سلف کاملا صنعتی شود، خدمات تغذیه دانشگاه ما نیز مانند همه دانشگاه‌های وزارت علوم برون‌سپاری شده است و پیمانکار طبخ و توزیع را انجام می‌دهد.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

رونمایی از کتاب شعر کودک شهید علی هاشمی با حضور دکتر سید محمد هاشمی قائم مقام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی+تصویر
پرداخت ۲.۲ همت از اعتبار‌های تخصیص یافته سفر رئیس جمهور به خوزستان
کشت ذرت دانه‌ای و علوفه‌ای در خوزستان
استقبال از نوروز با تلی از خاک
نماینده دزفول در مجلس: اقتصاد واشتغال مهمترین مطالبات مردم هستند
حضور هزاران نفر در آیین پیاده روی رضوی در بهبهان + عکس
اطلاعیه قطع برق در دزفول
خرید ۶۰ هزار تن خرما از کشاورزان شادگان
دستگیری صیاد غیرمجاز در شوشتر
پیشگیری از شیوع تب کریمه کنگو با رعایت استاندارهای بهداشتی

سرخط اخبار کل

1401061517591340226044274
62256539
IMG_۲۰۲۲۰۹۰۱_۱۶۳۰۲۰
10215512_922
IMG_۲۰۲۲۰۳۲۷_۰۲۰۶۴۷
1402052612511794628165434

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *